Naviforce – zegarki do zadań specjalnych

Duże, efektowne i mocne zegarki, które już na pierwszy rzut oka przywodzą na myśl wojskowe klimaty to znak rozpoznawczy wszystkich zegarków marki Naviforce. Już sama nazwa kojarzy się z wojskowością, choć może być nieco myląca – brzmiące z amerykańska zegarki produkowane są bowiem w Chinach.

Marka Naviforce to przede wszystkim propozycja dla panów, którym zależy na efektownym designie, wytrzymałości i precyzji działania połączonej z rozsądną ceną. Zegarki są masywne, mają spore tarcze, wyposażone są w doskonałej jakości mechanizmy Citizen. Wykonane są ze stali nierdzewnej połączonej z trwałym i mocnym szkłem mineralnym. To doskonałe zegarki do zadań specjalnych – sprawdzają się w przypadku osób energicznych, aktywnych i w sytuacjach, w których zwykłe zegarki nie do końca sobie poradzą. Duża wytrzymałość na uszkodzenia oraz wodoszczelność sprawiają, że Naviforce poradzi sobie w każdych warunkach.

Jedną z klasycznych pod względem designu i kolorystyki propozycji tej marki jest https://topowezegarki.pl/zegarek-meski-zegarek-naviforce-nf9148-black-box-czarny-p29058, który łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i efektowny wygląd. Podobnie jak wszystkie inne zegarki chińskiego producenta posiada dużą, okrągłą tarczę, kwarcowy mechanizm oraz rozbudowany datownik. Model na pasku świetnie się sprawdza zarówno na co dzień, jak i do eleganckich stylizacji. Można również znaleźć sporo modeli na bransolecie, które stworzono z myślą o bardziej wymagających użytkownikach.