Współpraca

Współpraca - dropshipping

Dropshipping na rynku Zegarków – idealne rozwiązanie dla osób prowadzących sklepy internetowe.

Co to jest dropshipping ?

 
Dropshipping jest bardzo efektywnym i nowoczesnym sposobem sprzedaży przez internet, który polega na przeniesieniu całego procesu logistycznego na TopoweZegarki. Dzięki temu właściciel sklepu oszczędza czas, który może przeznaczyć na promocję lub obsługę klienta.

Taki mechanizm współpracy doskonale sprawdza się przy wielu drobnych produktach, gdzie zapewniony musi być bardzo szeroki asortyment towarów.

dropshipping - topowezegarki.pl

Jakie są zalety dropshippingu ?

 
Duży wybór produktów jest dla właścicieli sklepów internetowych zarówno szasną jak i zagrożeniem. Posiadając bardzo szeroki wybór – mamy pewność, że klient znajdzie coś dla siebie. Z drugiej jednak strony utrzymywanie wysokich stanów magazynowych to duże koszty, które trzeba ponieść.
Tutaj idealnie sprawdzi się model droppsipingu, gdzie to właściciel topowezegarki bierze na siebie proces magazynowania, inwentaryzację czy ryzyko szybko starzejących się produktów.

Inny niezaprzeczalny plus to proces wysyłki towaru, który również przerzucony jest z właściciela sklepu na topowezegarki, nie trzeba zaprzątać sobie głowy np. pakowaniem produktu.

Opisy produktów również bywają problematyczne, nie każdy wie jak je odpowiednio zredagować, aby były zrozumiałe, czytelne i zachęcające do kupna. To zadanie również należy do topowezegarki, która dba i dostarcza zarówno prawidłowe opisy jak i wysokiej jakości zdjęcia produktów które oferuje.

Jak zacząć współpracę ?

 
Formę współpracy na zasadzie droppshipingu realizują TopoweZegarki.

Procedura rozpoczęcia współpracy dla właściciela sklepu jest bardzo prosta – wystarczy wysłać e-mail na adres [email protected] oraz przesłać wymagane dokumenty. Po założeniu konta, można składać zamówienia bezpośrednio na adres e-mail. sklepu.

Następnym krokiem jest zintegrowanie własnego sklepu z plikiem XML co również jest bardzo prostą czynnością.

Pliki te stworzone są w oparciu o schemat pliku Ceneo.

Po integracji zostaje tylko wybór produktów, które mają być sprzedawane.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Współpraca - dropshipping