Zegarek Damski Gino Rossi Shine

Kobiecy świat jest wielowątkowy. Tak samo dzieje się, jeżeli chodzi o zakupy złożone z dobieraniem garderoby, ale również licznych dodatków. Każdy musi do siebie idealnie pasować. Niezwykle trudnym wyborem jest kupno zegarka. Na dłuższą uwagę zasługuje zakup Gino Rossi Shine. Występuje on w następujących wariantach kolorystycznych: bransoleta w kolorze srebrno-złotym, srebrnym z różowo-złotymi akcentami, srebrnym oraz złotym. W związku z czym będzie pasował do wielu kreacji oraz różniących się od siebie gustów.

Gino Rossi Shine pochodzą z rozsądnej półki cenowej. W szczególności wprawią w zachwyt każdą kobietę, a dodatkowo staną się bez wątpienia trwałą pamiątką.

Zarówno dla eleganckiej, jak i również aktywnej kobiety stanie się to najlepszy prezent w zderzeniu z licznymi markami zegarków. Nie musisz przepłacać, aby otrzymać doskonały design oraz jakość.

Pamiętajmy jednak, iż damskie zegarki coraz mniej różnią się od tych przeznaczonych dla mężczyzn. Należy w takich sytuacjach brać pod uwagę budowę dłoni. Dla niektórych odpowiedni jest delikatniejszy, a dla innych ten zdecydowanie większy.

 Parametry Gino Rossi Shine są następujące: koperta 34 x 40mm, średnica tarczy 28mm, szerokość bransolety 16/13mm, jak i również długość całości to około 195mm.

SHINE SHINE

 

 

Produkty możesz zobaczyć ->TUTAJ