Zegarki Gino Rossi z serii S9106A

Mężczyźni to wzrokowcy. Ich zmysł będzie bez wątpienia pobudzony przy zakupie innowacyjnego zegarka Gino Rossi z serii S9106A. Płeć ta postrzega świat przez pryzmat obrazów, jak i również poprzez doskonale dobrany styl połączony z ekskluzywnymi dodatkami. Zalicza się do nich zegarki Gino Rossi.

Gino Rossi S9106A

Prezentowany model występuje w pięciu wariantach kolorystycznych: niebieski / różowe złoto, niebieski / czarny, czarny / srebrny (dwa rodzaje) oraz odsłona czerni z czerwienią.

Modele te zostały przygotowane dlatego, że każdy jest inny. Niektórzy lubią klasyczną czerwień, a inni gadżety połączone złotem czy czerwienią. Bez wątpienia propozycja Gino Rossi magnetycznie uwiedzie każdą kobietę.

Gino Rossi – S9106A będzie doskonałym kontrastem każdej stylizacji mężczyzny. Odkryj w sobie piękno. Dobrym rozwiązaniem jest postawienie na dwa różne modele. Wtedy każdy styl będzie dobry, ale zupełnie inny od siebie. Zmiana stylu jest również bardzo ważna, kiedy chcesz na nowo uwieźć kobietę, z którą jesteś związana od lat. Jeśli chcesz wzbudzić w niej miłość, jaka była między Wami na początku Waszej znajomości, zmiana stylu powinna być pierwszą rzeczą na drodze do ponownego rozkochania w sobie kobiety.

S9106A wyróżnia się doskonałą jakością wykończenia połączoną z niebanalną stylistyką. Twoja atrakcyjność zderzy się z granicami przyzwoitości, jeżeli chodzi o wybór jednego z przedstawionych wariantów kolorystycznych. Za niewielką kwotę otrzymasz elegancki i luksusowy gadżet tak bardzo pożądany przez męskie grono społeczności.

Do głównych funkcji zalicza się kolejno: datownik wskazujący dzień miesiąca oraz tygodnia, na uwagę zasługuje fakt wskazania 24 godzinnego, jak i również przedstawienie drugiej strefy czasowej.

Wymiary zasługują na szczególną uwagę: koperta: 45 x 56 x 14mm; tarcza: 35mm; szerokość paska: 24/22mm oraz długość całkowita około 26cm.

Reasumując Gino Rossi – S9106A to zegarek z antyalergiczną powłoką posiadający kwarcowy mechanizm. Wykonany został z mineralnego szkła. Mężczyzna potrzebuje udowodnić swoją wartość!

S9106A S9106A

 

 

Produkty możesz zobaczyć ->TUTAJ