Dlaczego warto rozważyć zakup zegarka Perfect?

Dlaczego warto rozważyć zakup zegarka Perfect?


Zegarki Perfect to czasomierze z japońskim mechanizmem kwarcowym. Spośród wielu modeli można wybrać te z powłoką antyalergiczną lub wodoodporne. Czasomierze są wykonane w bardzo różnym stylu – od eleganckich damskich zegarków na cienkiej bransolecie, po masywne męskie zegarki na pasku z kilkoma tarczami. Dzięki takiej różnorodności, każdy może znaleźć coś dla siebie. Tym, co charakterystyczne dla zegarków firmy Perfect jest bardzo korzystny stosunek jakości produktów do ich ceny.

Damski i męski zegarek Perfect – podobieństwa i różnice:


Zarówno damskie, jak i męskie zegarki Perfect charakteryzują dostępnością w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu czasomierze tej firmy mogą zyskać uznanie zarówno zwolenników stonowanych barw, jak i tych, którzy wolą postawić na coś bardziej ekstrawaganckiego. W zależności od modelu zegarka, rozmiar jego tarczy różni się. Najmniejsze czasomierze zaczynają się od 22 mm, zaś te największe kończą się na 39 mm. Męskie zegarki są dostępne również w mniejszych rozmiarach (np. 25 mm), natomiast damskie w większych (np. 35 mm).Jeżeli zatem jesteś zwolenniczką masywnych zegarków, to nie musisz szukać ich na dziale męskim – świetnym tego przykładem jest zegarek damski A8004.

Damski zegarek Perfect na bransolecie czy na pasku?


Zegarki Perfect dzielimy zasadniczo na te na pasku i na bransolecie. W naszej ofercie damskich zegarków Perfect znajdziesz modele na pasku skórzanym, silikonowym, plastikowym oraz materiałowym.Jeżeli jednak preferujesz zegarki na bransolecie, możesz zdecydować się na bransoletę metalową – posrebrzaną lub pozłacaną. W naszym asortymencie znajdziesz również zegarki z powłoką antyalergiczną, niezawierającą niklu.

Zegarek firmy Perfect – polecane modele:


Wśród oferowanych przez nas ponad 300 modeli zegarków firmy Perfect, trzy z nich szczególnie przypadły nam do gustu – oto one:
- zegarek Perfect a809: jest to męski zegarek elektroniczny, dostępny aż w 7 wersjach kolorystycznych! Zegarki z tego modelu posiadają gumowe paski. Tarcza mierzy 39 mm i została pokryta szkłem sferycznym, które nadaje nietuzinkową, niebieską poświatę. Oprócz swej tradycyjnej funkcji, zegarek ma wbudowany stoper, budzik, datownik oraz podświetlenie.
- zegarek Perfect a816: model a816 to zegarek elektroniczny na srebrnej lub czarnej bransolecie. Przy tarczy widoczne są ciekawe akcenty – w zależności od wersji – czarne, białe, niebieskie lub złote. Tarcza mierzy 35 mm. Podobnie jak w przypadku modelu a809, dostępne są takie funkcje jak: budzik, stoper, datownik oraz podświetlenie.
- zegarek Perfect a818: jest to bardziej masywny od poprzedniego modelu, męski zegarek elektroniczny na srebrnej bransolecie. Podobnie jak w modelu a 809 i a816, dostępna jest dodatkowa funkcja stopera, budzika oraz datownik. Ten model czasomierza jest wyposażony w podświetlenie. Dzięki szkłu sferycznemu z niebieską poświatą, zegarek prezentuje się bardzo oryginalnie.


Zegarki perfect Kategorie